نمایندگی سوپیتا

به دلیل گسترش استفاده از شبکه‌های سروری در بیشتر حوزه‌ها از جمله: انتقال اطلاعات ، شبکه‌های بزرگ سروری داخلی و مراکز دیتاها باعث شده تا نیاز به تولید تجهیزات شبکه روز به روز بیشتر شود. این اهمیت سبب شده تا انواع تجهیزات برق و شبکه انواع پریز شبکه، تلفن و کادر ماژول، به طور گسترده ای تمامی حوزه‌ها را پوشش دهد. تنوع در محصولات و انواع تجهیزات و تعلقات داکت و ترانکینگ باعث رقابت برند‌های مختلف در بازار شده است.


تماس با ما

تجهیزات شبکه سوپیتا

نمایندگی سوپیتا در لاله زار

از آنجایی که فروش اولین قدم در هر کسب و کار می باشد، وجود نمایندگی مناسب که بتواند نیازهای مشتری‌های خود را تامین کند دارای اهمیت می‌باشد. بسیاری از سیاست‌ها که نمایندگی‌های معتبر در زمینه خدمات ارائه می‌دهند، پیرامون یافتن جایگاه است که با داشتن کیفیت از محصولات به آن دست پیدا کرده‌اند. در واقع اینطور می‌توان گفت که  یکی از دست آوردهای مهم درهر برندی شناخت و جایگاه محصول رقابتی می‌باشد.

محصولات نماینگی سوپیتا

امروزه در بازار محصولات شبکه جز اصلی‌ترین نیاز‌های  مراکز داده‌ها محسوب می‌شود. از مزیت نمایندگی که برای فروش محصولات مناسب می‌باشد، قیمت پایین محصولات در زمانی است که سایر نمایندگی‌ها روز به روز قیمت محصولات خود را افزایش می‌دهند، می باشد. ثابت نگه‌داشتن محصولات با کیفیت بالا و حتی قیمت پایین نسبت به رقبا سبب می‌‌شود تا حجم فروش بالا باشد و مشتریان همواره راضی و وفادار بمانند. خرید محصولات به قیمت عمده و ارسال آن به هرنقطه از شهر وظیفه یک نمایندگی مناسب می‌باشد.

انواع تجهیزات شبکه
شرکت سوپیتا

کیفیت محصولات نمایندگی سوپیتا

به دلیل استفاده بالا از محصولات شبکه، در حوزه‌ی دیجیتال، رعایت استاندارد‌های روز دنیا و به بیانی اصل بودن محصولات به عنوان یک رکن اساسی در بین برندهای مختلف مطرح می‌باشد. بسیاری از شرکت‌ها و برندهای معتبر با رعایت این اصل سهم کثیری را در بازار به خود اختصاص داده اند. لذا مصرف کننده‌های این تجهیزات با توجه به این اصول استاندارد می‌توانند کیفیت بالا را در بین برندهای مشابه تشخیص دهند.

ضمانت محصولات نمایندگی سوپیتا

یکی از ویژگی‌هایی که همواره در بازار رقابتی مد نظر قرار می‌گیرد، ضمانت محصولاتی است که به دست مصرف کننده‌ها می‌رسد. ضمانت محصول تولیدی تیر خلاص برای اطمینان از محصول ارائه شده می‌باشد. بسیاری از تولید کننده‌ها  به دلیل کیفیت پایین محصولات از ارائه چنین خدماتی سر باز می‌زنند، و با وارد کردن محصولات تقلبی و عدم برخورداری از استانداردهای لازم، فروش چندانی ندارند. در واقع ضمانت محصولات نشان دهنده اطمینان خاطر از محصول تولیدی می باشد، از طرفی به مشتری کمک می‌کند تا هنگام خرید راهنمایی شود و بهترین انتخاب را داشته باشد.

نمایندگی سوپیتا در لاله زار
داکت و ترانکینگ سوپیتا

نمایندگی فروش سوپیتا

شرکت تولیدی-صنعتی سوپیتا (Soupita)اولین بار در سال 1362 در شهر البرز کرج با تولید ظروف بادی و تولید لوله‌هایی با جنس (PVC) کار خود را آغاز کرد. پس از گذشت چند سال، با ورود به تولید محصولات در زمینه ساختمانی، فعالیت‌های خود را ادامه داد.

این شرکت برخی محصولات و تجهیزات مانند: داکت شماره 2 و 2.5 برای اولین بار در ایران با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کرد. از جمله محصولات دیگر همچون : ترانکینگ‌های پی وی سی در سایزهای 80×50،100×50و 15050 x  ، ناودان (آبرو) از سری محصولات موفقی بود که این شرکت با بالاترین استانداردها تولید کرد. پس از گذشت مدتی بسیاری از افرادی که در حوزه شبکه فعالیت می‌کردند توجهشان به این شرکت جلب شد، و در مدت زمان کوتاهی سوپیتا به حوزه برق و شبکه ورود پیدا کرد.

دلیل تمایز تجهیزات برند سوپیتا

پس از ورود سوپیتا به حوزه شبکه و تولید تجهیزات شبکه، به یکی از بهترین برندها در این حوزه تبدیل شد. خرید محصول از این نمایندگی به دلیل دارابودن تمامی محصولات از استانداردهای روز دنیا جزء برندهای محبوب شناخته شده است. دارا بودن قیمت پایین محصولات و همچنین برخورداری از ضمانت که خود دلیل بر کیفیت بالای محصولات می‌باشد باعث شده تا بسیاری از مصرف کنندگان این محصول را به طور عمده تامین کنند. دارا بودن تنوع محصولی این شرکت را جزء معتبرترین شرکت‌ها به حساب آورده‌است.

محصولات نمایندگی سوپیتا
نمایندگی و محصولات سوپیتا

خرید از نمایندگی سوپیتا

به دلیل گسترش محصولات سوپیتا، این شرکت با اختصاص دادن هر محصول به نمایندگی‌های جداگانه، به طور گسترده‌ای محصولات خود را وارد بازار می‌کند. انواع محصولات سوپیتا شامل: داکت‌ها، ترانکینگ و متعلقات ترانک، آبرو، انواع رک سرور و محصولات دکوراتیو شبکه می‌باشد.

کاتالوگ محصولات سوپیتا

به دلیل کیفیت محصول و قیمت مناسب آن مصرف کننده‌ها سال‌هاست که از این برند خرید میکنند. وقتی مصرف‌کننده برای خرید به نمایندگی سوپیتا رجوع می‌کند، نگران محصول بی کیفیت نمی‌باشد. از طرفی به دلیل ضمانت کالا مصرف کننده‌ها با خیالی راحت‌تر خرید می‌کنند. همچنین به دلیل قیمت مناسب محصولات وفروش مستقیم کالا در این نمایندگی محصولی تهیه می‌کنند که بدون واسطه میباشد و با قیمت بسیار پایین‌تر از بازار آن را دریافت می‌کنند.


کاتالوگ محصولات سوپیتا


کاتالوگ محصولات سوپیتا